Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dešťový úterní menší výlet za známými kamarády!

3. 3. 2007

12.12.2006 toť krásné datum... na které jsem se já a i určitě Arki těšili. Měli jsme se opět setkat po půl roce (jen mojí vinou) se skvělými kamarády Marki, Elis a malou Marťou... Taky se seznámit s border colii Spotem.
Když jsem se ráno probudila, přála jsem si, aby bylo hezky, měli jsme ještě naplánované, že navštívíme po dlouhé době mého taťku, bohužel pršelo, takže náš celodenní výlet padl. Myslím, že to Arkimu moc ani nevadilo, často býva KO, ale to se brzy všecičko změní, musí zas nabrat druhý dech, stejně jako já :o) hodně jsme se zanedbávali a máme co napravovat... ale opět jen mou vinou, na někoho se to svést musí.
V 17h jsme měli být na Dubině, kupodivu jsme tam byli o 10minut dřive... Konečně bylo po 8hodinovém deští ( Jen tak pro zajímavost, ja to nestopovala, ale myslela jsem si, že snad nepřestane pršet :o/), ale přestalo, když jsme vycházeli z domu. Předtím, než jsme se vydali, tak nás čekalo čekání na zastávce, dala jsem Arkimu košík, který zrovna nemusí, ale i tak přeci jen se snažil, že to vydrží. Museli jsme se vetřít taky do napraskané tramvajky... Arkimu se to moc nelíbilo, ale zvládl to skvěle v pohodě si lehl a čekal , než vystoupíme.
Když jsme dorazili na místo, tak jsme chvilku čekali, pak uviděli Marki s Dandy a šli za ní ( její zbytek smečky, je na SLovensku, tak jsme neměli možnost seznámit se s jejím přírustkem Jammy), po chvilce dorazila Marťa s malinkým hafem, myslela jsem si , že má konečne pejska, ale opak byl pravdou, že nemá :o( . S Marki jsme si říkali co nového v životě, jak se věcí mají a nemají... po kratším čekání dorazila Elis se Spotem, ten nás přivítal hned tím, že málem vyjel po Arkim ( netuším co ty borderky maj proti Arkimu), ale ten je podřízený a nic ho jen tak nevyvede z míry.
Šli jsem se projít po lese... všecko zablácený, tak si dovedete představit jak jsme všichni vypadali. S Marki jsme probrali náš dočasný problém a to tahaní na vodítku, takže je jen na nás jak se to naučíme, hlavně to zaleží na mě, ať si urovnám povely. Přivolání máme celkem dobrý, ale chce to ještě hodně pilovat, abysme mohli jít na ZOP, heh ale bude zázrak když bysme tuhle zkoušku vůbec udělali :o)
Po 3hodinové procházce jsme se rozloučili a jeli domů, cesta byla v pohodě.. plno místa jen pro nás. Arki měl spodek jak bagr v bahně... takže ho koupel neminula, Elis nám přišla na náš povel místo pomalu jsme říkali Zůů... jako zůstaň , ale prostě jen důrazné zůů... bohužel se moc neprošel bez toho vodítka, pač jsme viděli beznadějný případ jedné černé labradorky, tak jsem ho rači připla.
Konečně jsem skončili s koupelí a usušováním a mohli odpočívat, Arki ihned usnul a já koukala s mamkou na TV...
Přihlásili jsme se na Akci na cvičáku 16.12.06, takže se těšíme na psí kamarády a na psovody co tam budou... tak snad vyhrajeme i ňakou maličkost... uvidíme, každopádně se máme na co těšit... třebas přibydou i fotky nějaký pokud budou :o)

MĚJTE SE VŠICHNI KRASNĚ!!! Určitě se zase opět tady ozveme, jak jsme dopadli na akci... MUCK MUCK !!!